Dodaj do obserwowanych

Ważne informacje

Opis

Firma Snow Dream działa na terenie Stacji Narciarska Rusiń-ski w Bukowinie Tatrzańskiej i oferuje białe szaleństwo w wersji All Inclusive: skutery śnieżne, kuligi, jazda na nartach, góralskie imprezy. 

Jeśli szukasz adrenaliny i ekstremalnych przygód lub wolisz spokojną jazdę przy okazji podziwiania wspaniałych widoków, Snow Dream spełni każde Twoje życzenie. Doskonale przygotowane trasy Bukowiny i okolic pozwalają nam zaplanować zarówno spokojne wyprawy "krajobrazowe" i krótkie przejażdżki dla najmłodszych, jak i szaloną kilkugodzinną biała jazdę lub nocne eskapady.


Oferta zawiera między innymi:


  • White trips  - godzinne, atrakcyjne wycieczki krajobrazowe łączące przyjemność z jazdy ze "zwiedzaniem" najpiękniejszych zakątków Bukowiny i okolic.


  • Day tours - trzygodzinne wyprawy w ciągu dnia z ogniskiem w plenerze. Po skuterowych szaleństwach organizowane jest nastrojowe ognisko, podczas którego będzie możliwość rozgrzać się przy ogniu i spróbować pysznych góralskich specjałów.


  • Night tours - trzygodzinne wyprawy po zmroku z ogniskiem w plenerze. Pod dachem górskiego nieba pełnego gwiazd jazda na skuterach sprawia jeszcze większą przyjemność. Zanim powiemy Ci dobranoc, zaprosimy Cię na prawdziwą góralską biesiadę.


  • Dla dzieci - krótkie przejażdżki dla najmłodszych łatwymi i maksymalnie bezpiecznymi trasami, które zapewniają dzieciom porcję dobrej zabawy.


  • Grupy zorganizowane - oferta (bardzo!) specjalna

Priorytetem Snow Dream jest bezpieczeństwo. Dba o najwyższe standardy, doświadczeni instruktorzy przeszkolą Cię w obsłudze i prowadzeniu skutera, oraz udzielą wszystkich niezbędnych wskazówek. Specjalistyczny, atestowany sprzęt wysokiej klasy: kaski i gogle gwarantują bezpieczną i komfortową jazdę. O bezpieczeństwo dzieci dbamy podwójnie - nie ma tu miejsca na jakiekolwiek, choćby najmniejsze ryzyko!

Zwiń Czytaj więcej

Lokalizacja

Bukowina Tatrzańska, Wierch Rusiński 22a
Pokaż mapę

Masz dodatkowe pytania?

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania na temat tej oferty, skontaktuj się z Organizatorem.

Wyślij wiadomość do przedsiębiorcy
Organizator zwykle odpowiada w ciągu 24h
Ukryj dodatkowe informacje o atrakcji Pokaż dodatkowe informacje o atrakcji
Telefon:
60000…
    Brak informacji o godzinach otwarcia
Data ostatniej aktualizacji: 28.06.2018, 12:07

Oceny i recenzje

Opublikowanych opinii: 0
Snowdream
Skutery śnieżne
W tym tygodniu atrakcję obejrzało
już 16 osób
Obserwuj
Przykład
Zapisz się na newsletter
  • Bądź na bieżąco z ciekawymi ofertami serwisu
  • Poznaj możliwości serwisu Atrakcje.pl
Facebook